Strona główna PRODUKTY PRODUKTY Projekcja 3D Pasywna Projekcja 3D Pasywna PROJEKCJA 3D W  POLRYZACJI PASYWNEJ PROJEKCJA 3D W POLRYZACJI PASYWNEJ System POL-L-40 DCS na 40.000 Ansi System POL-L-40 DCS na 40.000 Ansi

NOWY SYSTEM POLARYZACYJNY DELTY DO PROJEKCJI 3D NA 40.000 ANSI LUMENÓW DLA MUSICALU SKY W THEATHER AMSTERDAM

      .... Delta opracowała system projekcji polaryzacji pasywnej umożliwiający zastosowanie projektorów o jasności do 40.000 Ansi Lumenów, poszuki-wany od dawna przez producentów dużych realizacji scenicznych. Projekt powstał na zamówienie holenderskiego producenta Imagine Nation, który realizuje innowacyjny musical SKY 3D w Amsterdamie ze scenografią w trójwymiarze na 20-metrowym ekranie!

System POL-L-40 DCS Delty jest to, jak do tej pory, jedyna na rynku 3D PRO oferta umożliwiająca realizację projekcji 3D w polaryzacji dla tandemu projektorów o jasności 40.000 Ansi. Wszystkie dostępne na chwilę obecną konkurencyjne systemy polaryzacyjne dedykowane są dla projektorów o max. jasności do 30.000 Ansi.

POL-L40 DCS składa się z dwóch układów filtrów optycznych (L+P) o aperturze 40x40cm każdy, odpowiadających za kodowanie obrazu dla prawego i lewego kanału stereopary. O bezpieczeństwo filtrów, które przy tak wysokich mocach lamp narażone są na permanentne przegrzanie, dba cichy układ chłodzenia DC sterowany elektronicznie poprzez czujniki termostatyczne. Kolejne zabezpieczenie termiczne stanowi czujnik foto-optyczny regulujący pracę wentylatorów w zależności od fazy pracy lamp projektora.

System POL-L-40 DCS został już wdrożony do realizacji scenografii w 3D w Musicalu SKY w Theather Amsterdam. Musical opowiada historię 16- nastoletniej dziewczyny SKY w obliczu codziennych typowych problemów nastolatek. W świecie marzeń i snów SKY dostaje szansę uporać się z dylematami codziennego życia. Ten świat snów tworzony jest waśnie przez scenografię w technologii 3D. Premiera spektaklu odbędzie się 03 kwietnia 2016.

Zobacz SKY doorloops : SKY1 , SKY2


https://youtu.be/oP-SQ_E_Zro
https://www.youtube.com/watch?v=MEJayDm7k8A

ZAPRASZAMY DO AMSTERDAMU NA SKY w 3D !

 
Realizacja: